Przeprowadzki Poznań - Przeprowadzki firm

przeprowadzki firmprzeprowadzki domów i mieszkańtransport rzeczy ciężkich

Przeprowadzki firm w PoznaniuFirma TransPoz ma bardzo duże doświadczenie w ramach przeprowadzek małych i dużych biur, instytucji czy urzędów na terenie Poznania, jak i całej Polski. Bez względu na zakres usługi, rozmiar instytucji czy liczbę zatrudnianych przez nią pracowników, gwarantujemy wykonanie usługi sprawnie, szybko, fachowo oraz z utrzymaniem ustalonych z klientem terminów.

Ilość samochodów do przeprowadzkiW przypadku przeprowadzek dużych firm, biur lub instytucji, jesteśmy w stanie zaoferować nawet kilka samochodów równocześnie wraz z fachowymi i rzetelnymi pracownikami wyszkolonymi w tego typu usługach. Pozwala to Państwu zminimalizować do minimum czas trwania usługi oraz towarzyszący temu stres.

Główny obszar naszego działaniaFirma TransPoz oferuje przeprowadzki biur i firm. Poznań to miasto, w którym komfortowo możesz przenieść swoją firmę z miejsca na miejsce, bo to właśnie na obszarze tej miejscowości działamy. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprawnym przeprowadzaniu tego typu operacji, niezależnie od tego, czy jest to małe biuro czy siedziba większej instytucji o dużym zatrudnieniu. Gwarantujemy, że przeprowadzka poznańskiej firmy, dzięki TransPoz, odbędzie się szybko, sprawnie i bezpiecznie. Nie muszą się Państwo martwić o to, że przeprowadzka opóźni lub znacząco utrudni działanie danej instytucji ‒ zawsze dotrzymujemy ustalonych z Klientem terminów, a cała usługa przeprowadzki odbywa się przy pełnej komunikacji obu stron.

Rodzaj i zakres obsługiwanych zleceń na przeprowadzki dla firmNasza oferta skierowana jest także do tych przedsiębiorców, którzy na co dzień pracują z drogim sprzętem specjalistycznym, a ten może być kłopotliwy w samodzielnym przenoszeniu i przewożeniu. TransPoz pracuje w oparciu o wysokie normy bezpieczeństwa, a tych skrupulatnie przestrzegamy. Mogą nam Państwo bez obaw powierzyć sprzęt firmowy, a my bezpiecznie przetransportujemy go we wskazane miejsce nowej siedziby Państwa firmy na terenie Poznania.

Przeprowadzki biur


Jesteśmy przygotowani na przeprowadzki dużych firm, biur oraz siedzib instytucji. Możemy do Państwa wysłać w jednym dniu nawet kilka samochodów jednocześnie, co znacznie usprawnia i przyspiesza proces przeprowadzania się i przenoszenia siedziby biura. Nasi pracownicy są rzetelnymi i dobrze wyszkolonymi specjalistami, którzy wykonują tego typu usługę z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. Szybka i sprawnie przeprowadzona przeprowadzka firmy pozwala zaoszczędzić niepotrzebnego stresu.

W ramach przeprowadzek firm i biur wykonujemy:

  • załadunek i wyładunek samochodów ‒ podczas przeprowadzki może okazać się, że sporo sprzętu firmowego ma spore gabaryty, a przecież przedmioty, które dużo ważą, są kłopotliwe w przenoszeniu. Nasi pracownicy bez problemu potrafią przenieść nawet bardzo ciężki sprzęt, bez narażania go na jakiekolwiek szkody
  • spisanie i oznaczenie przewożonego ładunku ‒ przeprowadzka firmy zawsze wiąże się z koniecznością pakowania i transportowania różnorodnych przedmiotów, materiałów i dokumentów firmowych. Samodzielnej przeprowadzce biura towarzyszy zamieszanie, a to może spowodować, że pogubimy się w nadmiarze przedmiotów i spowodujemy bałagan, co przełoży się na dodatkową, zbędną pracę, polegającą na selekcji i ponownym porządkowaniu przedmiotów. Dzięki TransPoz ładunek zawsze będzie dobrze oznaczony, a zawartość kartonów zostanie szczegółowo opisana, co znacząco minimalizuje ryzyko jakiegokolwiek nieporządku i zagubienia własności firmy.
  • pakowanie drobnych elementów wyposażenia biura ‒ nawet najmniejsze przedmioty są z nami bezpieczne. Nasi wyszkoleni pracownicy skrupulatnie porządkują i pakują nawet małe rzeczy. Nic nie odbywa się w chaosie, a wszystko co należy do Klienta, zostanie terminowo dostarczone do nowej siedziby jego firmy lub biura.
  • demontaż oraz montaż mebli i wyposażenia biura ‒ niektóre sprzęty i meble firmowe wymagają demontażu przy przeprowadzce w celu przetransportowania ich do nowej siedziby. Specjalizujemy się w sprawnym demontażu i ponownym składaniu mebli, nie ma więc konieczności zatrudniania dodatkowych fachowców i narażania się przez to na dodatkowe, niepotrzebne koszty.
  • zabezpieczenie ładunku na czas przeprowadzki ‒ własność firmowa Klienta jest dla nas czymś niezwykle cennym. Dbamy o to, by podczas przewożenia sprzętu i wyposażenia firmy lub biura podczas przeprowadzki nic nie ucierpiało. Ładunek jest specjalnie zabezpieczony, a my obchodzimy się z nim ostrożnie.
  • przewóz ciężkiego ładunku ‒ nietypowe załadunki to również nasza specjalność. Bez problemu przewieziemy na terenie Poznania taki ciężki sprzęt firmy jak: kasy pancerne, sejfy, kserokopiarki, plotery czy drukarki. Tak, jak w przypadku każdego innego sprzętu należącego do biura lub firmy, również ciężkie wyposażenie jest z nami w pełni bezpieczne.
  • prace porządkowe ‒ to kolejna z naszych usług, która pozwala zaoszczędzić czas oraz chroni od zbędnych wydatków na ekipę sprzątającą. Porządkujemy miejsce naszej pracy i dbamy o czystość podczas jej wykonywania. W końcu przeprowadzka firmy nie musi wiązać się z niepotrzebnym bałaganem.
  • wywóz niepotrzebnych odpadów ‒ wszelkie wskazane przez Klienta zbędne rzeczy i śmieci z dotychczasowej firmy lub biura, możemy wywieźć na wysypisko. Dzięki temu nie trzeba wynajmować dodatkowych kontenerów na odpady i przewozić śmieci we własnym zakresie.

Koszt przeprowadzki dla firmyWiele z proponowanych przez nas usług pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas, który trzeba byłoby poświęcić na wynajem dodatkowych zleceniobiorców. Opracowujemy dla Klienta indywidualny cennik, w oparciu o jego potrzeby i zakres usług, jakie mamy dla niego wykonać. Dajemy gwarancję profesjonalnie przeprowadzonej przeprowadzki, a to jest pierwszym krokiem na drodze do sukcesu w przyszłej siedzibie Państwa firmy lub biura.

Jeśli poszukują Państwo kompleksowej usługi przeprowadzki firm i biur Poznań jest idealnym miejscem do tego typu działań. Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania i ewentualne pytania co do samej przeprowadzki firmy z TransPoz.