Przeprowadzki Poznań - Przeprowadzki domów

przeprowadzki firm

Przewóz mebli w PoznaniuKompleksowe przeprowadzki mieszkań i domów z bezpiecznym przewozem mebli


Jeśli chodzi o przewóz mebli Poznań jest miastem, w którym bardzo łatwo można dokonać przeprowadzki. TransPoz specjalizuje się w transporcie przedmiotów domowych do nowej lokalizacji. Ciężkie meble, sprzęt RTV i AGD oraz drobne elementy wyposażenia mieszkalnego przewozimy szybko, sprawnie i z zachowaniem norm bezpieczeństwa, zarówno w czasie jazdy, jak również przy rozładunku. Oferujemy pomoc w przeprowadzkach na terenach Poznania i okolic oraz w całym kraju.

Rodzaje pojazdów używanych przy przeprowadzkachTego typu usługa wymaga odpowiednich pojazdów. Nasza firma dysponuje szeroką gamą samochodów typu bus i kontener, które doskonale nadają się do przewozu mebli. W każdym pojeździe podróżuje od jednego do trzech pracowników ‒ są oni świetnie przeszkoleni w zakresie usług przeprowadzkowych. Ich liczba jest uzależniona od potrzeb Klienta i od danego zlecenia. Jeśli w grę wchodzi wyłącznie transport mało problematycznego sprzętu i rzeczy, wystarczy sam kierowca, który przewiezie ładunek z miejsce na miejsce. Jeśli zaś konieczny jest załadunek i rozładunek ciężkich i dużych przedmiotów, wówczas wysyłamy na potrzeby zlecenia dodatkowo jednego lub dwóch pracowników.

Zabezpieczenie mebli podczas każdej przeprowadzkiPrzewożone meble są odpowiednio zabezpieczone podczas transportu, nie ma więc mowy o przypadkowym wysunięciu się ich lub zsunięciu się z pojazdu. Zabezpieczenie polega na owinięciu mebli specjalnym kocem przemysłowym oraz folią streczową lub bąbelkową, a następnie na przypięciu ich do pojazdu pasami transportowymi. Mogą być Państwo pewni, że meble nie ulegną zniszczeniu w wyniku przeprowadzki.

W ramach przeprowadzki domów i mieszkań wykonujemy:

  • załadunek i wyładunek samochodów ‒ przewóz mebli musi być poprzedzony załadowaniem ich do pojazdu, który zapewnia nasza firma. Ostrożnie przenosimy ładunek z miejsca na miejsce, a przy ciężkich lub szczególnie dużych przedmiotach używamy wózków transportowych, a w sytuacjach awaryjnych ‒ dźwigu HDS.


  • demontaż oraz montaż wyposażenia mieszkania ‒ zajmujemy się profesjonalnym rozbieraniem i składaniem mebli. Nie ma więc konieczności, by zatrudniać dodatkowych fachowców. Nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje nie stanowią dla nas problemu, a Państwo mogą być spokojni, że w nowym miejscu mebel będzie nam służył dokładnie tak, jak do tej pory.


  • zniesienie mebli oraz wniesienie ich do miejsca docelowego ‒ samodzielna przeprowadzka wiąże się z koniecznością wnoszenia i wynoszenia ciężkich i nieporęcznych mebli, co stanowi kłopot i wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym. Jeśli wybiorą Państwo TransPoz, nasi fachowcy wyręczą Państwa w tym zadaniu.


  • pakunek mienia ‒ pracownicy pakują przedmioty Klienta do kartonów, a wcześniej dokonują wstępnej inwentaryzacji ich zawartości oraz opisują każdą z paczek. W ten sposób, już po zakończeniu przeprowadzki, wszystko znajduje się na swoim miejscu, a ryzyko zaginięcia jakiegoś przedmiotu minimalizuje się praktycznie do zera.


  • zabezpieczenie mienia na czas transportu ‒ z wykorzystaniem folii bąbelkowej lub sterczowej, koca przemysłowego oraz pasów transportowych.


  • transport na terenie całej Polski ‒ mamy szeroki zakres działania, jeśli chodzi o przewóz mebli Poznań, Puszczyków, Plewiska, Przeźmierowo, czy inne miasta województwa wielkopolskiego oraz miasta na terenie całego kraju ‒ wszystkie one znajdują się w obszarze naszych usług.


  • prace porządkowe ‒ zostawiamy po sobie porządek i czyścimy to, co zabrudziło się w procesie transportu i przeprowadzki. Dbamy zarówno o miejsce, w którym następuje załadunek, jak również oddajemy do użytku czysty lokal docelowy, jeśli już umieścimy tam meble. To pozwala uniknąć Klientowi dodatkowej pracy związanej z porządkowaniem przestrzeni po przeprowadzce i nie musi on zatrudniać w tym celu dodatkowych usługodawców.


  • przewóz pianin, fortepianów, kas pancernych oraz sejfów ‒ specjalizujemy się w przewożeniu mebli i przedmiotów o nietypowych gabarytach i ciężarze. Szybko, sprawnie i bez ryzyka uszkodzenia przetransportujemy rzeczy na życzenie Klienta do miejsca docelowego na terenie Poznania i okolic.


  • wywóz sprzętu RTV i AGD oraz mebli do utylizacji ‒ nie muszą Państwo martwić się o to, co zrobić z zużytym sprzętem, którego już nie będą Państwo używać. W ramach naszych usług proponujemy wywiezienie tego typu niepotrzebnych przedmiotów do utylizacji na wysypisko.


  • wywóz wszelkich niepotrzebnych odpadów ‒ oprócz mebli i sprzętów, pozbywamy się na życzenie Klienta także wszelkie inne śmieci, które pozostały po przeprowadzce.

Koszt przeprowadzkiCennik naszych usług jest ustalany indywidualnie, zależnie od terminu, specyfiki usługi, liczby zaangażowanych pracowników oraz pojazdu, który zostanie przez nas wysłany, by usprawnić przewiezienie mebli. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa zapytanie i wycenimy usługę.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, jesteśmy pozytywnie wyróżniającą się na tle konkurencji firmą w Poznaniu i okolicach. Gwarantujemy bezpieczeństwo, spokój oraz terminowo i porządnie wykonaną usługę.Przeprowadzka - samochód gotowy do załadunku

Transport motocykla

Przperowadzka domu - zabezpieczanie mebli

Transport do sklepu